Adana Evden Eve

Adana Evden Eve

ADANA NAKLİYAT FİRMALARI

Adana evden eve, Adana şehirlerarası evden eve nakliyat yılların verdiği tecrübe ve güven ile ekonomik fiyatlarla Adana Evden Eve Nakliyat hizmeti vermektedir.

 Adana Evden Eve Nakliyat talebiniz bize telefonla, e-posta veya iletişim formumuzla bize ulaşmasıyla Miraç Nakliyat

evinizi sizin istediğiniz saat ve zamanda ziyaret eder, nakliyat talebinize uygun planlama koordinasyon ve eşyalarınızın hassasiyetine göre taşıyabilecek büyüklükte araç, eşyalarınızın hassasiyetine göre ambalaj malzemesi tedariği, eşyalarınızın taşınması için kaç elemanın geleceği ve eşyanızın sigorta değeri gibi çalışmaları tespit edici planlama yapılır. Eşyanın gideceği yeri ve olabilecek riskleri en asgariye indirir. Tüm bu çalışmalar yapıldıktan soma Miraç Nakliyat sizin istemlerinizide göz önünde bulundurarak anlaşma yapılır..

Evi taşıyacağınız tarihi sizinle beraber kararlaştırıp kayıt altına alınır. Adana Evden Eve Nakliyat

taşınma planlaması ve koordinasyonu ile Miraç Nakliyat minimum hata ve maksimum güvenceyle eşya taşıma ve yerleştirmesinin nasıl yapılacağı konusunda uzmandır. Taşıma eksperi taşınmanızın her aşamasında ekibini yönlendirmek ve değerli eşyalarınızı evden eve taşırken gerekli her türlü önlemi almak ile sorumludur.

Taşınma sırasında doğabilecek hasarlara karşı eşyalar sigortalı nakliyat. Sigorta poliçesi taşıma günü müşteriye teslim edilir. Hasarın teminatı konusunda müşteri firmamızla muhattaptır..

Taşınma gününde, bu önemli günde sizi yalnız bırakmayacak ve operasyonun devamında taşınmayı gerçekleştirecek olan Miraç Nakliyat Adana Evden Eve Taşınma Ekibi ile sizi tanıştırır. Bu aşamalardan sonra ev taşıma işlemi başlar. Evinizde bulunan tüm eşyalarınız profesyonel ekipler tarafından çeşitli boy ve ebatlardaki koli ve paketleme malzemeleriyle muhafaza edilerek taşınmaya hazır hale getirilir. Mutfak eşyaları ve kırılacak diğer eşyalar özel kutu ve balonlu naylon ile paketlenir. Paketleme gözetimli ve titiz yapılır. Tüm paketler numaralandırılarak içerisindeki eşyaların muhteviyatı belirtilir.

Adana evden eve nakliyat firması  olan MiraçNakliyat  her türlü eşya sayısına ve yapısına göre aracı bünyesinde bulundurmaktadır.Ayrıca asansörlü taşımacılık hizmetimiz ile daha profesyonel çözümler sunmaktayız. Taşınma işlemlerinin tamamı Miraç evden eve nakliyat sayesinde hızlı bir şekilde gerçekleşmektedir. Ayrıca firmamız taşınma işlemlerini başlatmadan önce eşyalarınızı koruyacaklarının garantisini önceden gönül rahatlığı ile vermektedirler. Bu durumda tüm eşyalarınızı güvenerek sorunsuz bir şekilde Miraç Nakliyat

’ a teslim edebilirsiniz. Tüm bu hizmetler karşılığında firmamızın sizden talep edeceği ücret ise hiçte gözünüzü korkutacak bir miktar değildir.

ADANA EVDEN EVE  NAKLİYAT NASIL YAPILIR ? 

Adana Evden Eve nakliyat firmamız ile iletişim kurulur. Evinizin taşınması için gereken personel sayısını tespit eder. Paketleme, yola çıkış ve yeniden ev kurma süresi hesaplandıktan sonra size fiyatlandırma hakkında bilgi verilir. Ev taşıma için belirlenen gün ve saatte Adana evden eve nakliyat ekibi evinize gelir. Eşyalarınızın sigortalı taşıma işlemi yapılır.

Tüm mobilyalar konusunda uzman personellerimiz tarafından demonte edilerek ambalajlanmaya ve taşımaya hazır hale getirilir. Demonte edilen mobilyalarla birlikte evdeki tüm eşyalar muhtelif ambalaj malzemeleriyle ambalajı yapılır. Paketleme işleminden sonra eşyalarınız araca taşınır.

Eşyaları araca taşıma işlemi bittikten sonra yola çıkılır. Daha önce belirlenmiş olan varış saatinde eşyalarınız yeni evine getirilir. Uzman personellerimiz yeni evinizi isteğiniz doğrultusunda kurar. Taşıma esnasında hasar gören eşyalarınız var ise sigorta sayesinde zararınız aynı gün karşılanır.


+14 Yıllık deneyim ile çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.